Vítejte v keramickém a malířském ateliéru Vlaďky Zborníkové.

o mé práci

Ateliér vlaďky zborníkové

Moje keramika je modelovaná výhradně ručně, nepoužívám formy ani točení na hrnčířském kruhu, z čehož vyplývá, že každý kus je originál.

Vlaďka Zborníková při práci ve své keramické dílně

Většinou tvořím ze světlé (bílé) hlíny, i když občas sáhnu i po jiných odstínech. Každý kus vždy prochází dvěma výpaly. Po prvním přežahu většinou používám burel pro zdůraznění kontur a detailů, následně přijdou na řadu glazury, kterými dotvářím už jen některé části výrobku. Druhý výpal dosahuje teploty 1050 stupňů a v případě, že se jedná o keramiku, která bude umístěna venku, tak je teplota až 1200 stupňů.

V mém ateliéru najdete sošky dam, víl i andělů, miniatury, různorodé svícny, zvonky nebo zvířata, jako jsou kočky, zajíci, koníci, ptáčci apod. 

Vytvářím keramiku i na objednávku, ať už jde např. o zahradní keramiku, plastiky, různá divadelní ocenění nebo keramické dárkové předměty pro firmy.

Při objednávání je potřeba pamatovat na to, že fotografie jsou ilustrační, protože každý kus z mé dílny je originál! V rámci objednávky mi můžete upřesnit barvu, do které by měl být výrobek laděn. 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Chcete udělat někomu radost mými výrobky, ale nejste si jisti, co vybrat? Vyřešte to jednoduše a kupte DÁRKOVÝ POUKAZ. Nabízím tyto dvě hodnoty poukazů, 500 a 1.000 Kč, ale samozřejmě můžete darovat i vyšší hodnotu. Např. v případě hodnoty 2.000 Kč vám pošlu 2 poukazy v hodnotě 1.000 Kč. 

Ohledně objednávky poukazů mě kontaktujte ZDE

Poukazy zasílám po jejich uhrazení v elektronické podobě emailem. Platnost poukazů je 6 měsíců od odeslání emailu.

Vyberte si z mých výrobků v galerii. Nebo vám ráda vyrobím originální dárek na míru.

Ozvěte se mi!

Ateliér Vlaďky Zborníkové

Vlaďka Zborníková a její keramická busta klauna

Vlaďka Zborníková a klaun

Facebook