Vítejte v keramickém a malířském ateliéru Vlaďky Zborníkové.

o mně

Ateliér vlaďky zborníkové

Jmenuju se Vlaďka Zborníková a různé kulturní obory se prolínají nejen mou prací, ale i celým mým životem.

Vlaďka Zborníková mezi svými výrobky ve svém ateliéru


I když jsem vystudovala Střední ekonomickou školu v České Lípě a Střední pedagogickou školu v Litoměřicích, vždycky mě to táhlo k různým druhům umění. Už od dětství jsem chtěla tvořit rukama a vedle toho se od střední školy stalo podstatnou součástí mého života amatérské divadlo (více ZDE).

Tvorbě keramiky jsem se naplno začala věnovat po revoluci v roce 1989, kdy jsem udělala velké životní rozhodnutí a vydala se takzvaně na “volnou nohu”. Mé keramické začátky byly plné hledání a zkoušení různých technik, dokud jsem nenašla svůj vlastní styl, ve kterém se cítím dobře, ráda s ním pracuju a baví mě ho neustále rozvíjet. Jako doplnění dalších dovedností jsem v roce 2013 absolvovala půlroční sochařský kurz ve Výtvarném ateliéru na pražských Vinohradech.

V roce 2012 jsem se navíc stala členkou výtvarného sdružení VOSA Louny, s kterými pravidelně absolvuji jejich prázdninové plenéry, a díky kterým jsem si splnila další velký sen a touhu, totiž začít malovat. Později, v roce 2017, jsem se zúčastnila kurzu realistické malby v Praze u malíře Alexandra Pavlova.

Vlaďka Zborníková a její keramická busta kašpara
Vlaďka Zborníková a její vlastnoručně namalované dva obrazy

Vyberte si z mých výrobků v galerii. Nebo můžete koupit dárkový poukaz.

Ozvěte se mi!

Ateliér Vlaďky Zborníkové

Vlaďka Zborníková a její keramická busta klauna

Vlaďka Zborníková a klaun

Facebook